Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena:
0,00 Kč

 

Registrace

Registrovaní zákazníci mají výhody, které mohou využívat při opakovaných nákupech, jako např.slevové kupony, zvýhodněné nabídky, slevové akce, atd.

Registrace FO „fyzická osoba“běžný zákazník

Na úvodní straně vpravo nahoře klikněte na "Registrace nového uživatele" a vyplňte uvedený formulář.Vyplňujte prosím údaje včetně diakritiky aby nedocházelo k chybnému zaslání zásilek. Po zaregistrování si nově otevřete naše stránky a vyplňte Vámi zvolené Uživatelské jméno a Heslo .Poté máte možnost zakoupit veškeré produkty kromě produktů v sekci specializované pro kadeřnické salony - Barvy a Oxidanty ( pouze pro registrované viz.níže).


Registrace PFO „právnická a fyzická osoba“ s živnostenským oprávněním pro činnost KADEŘNICTVÍ, HOLIČSTVÍ nebo s VÝUČNÍM LISTEM V OBORU ( stačí zaslat na email eshop@firsthand.cz)

Na úvodní straně vpravo nahoře klikněte na "Registrace nového uživatele" a vyplňte uvedený registrační formulář. Vyplňujte prosím údaje včetně diakritiky aby nedocházelo k chybnému zaslání zásilek. Dále je nutné vyplnit políčko , popř. DIČ (nevyplňovat v případě zaslání výučního listu). Tyto údaje budou ověřeny a následně Vám bude navíc přiděleno speciální II. heslo ( bývá přiděleno většinou v průběhu několika hodin). Toto heslo umožňuje nakupovat i v sekci pro specializované zákazníky.

Postup nákupu PFO zákazníka :
1/ přihlášení pod Uživatelským jménem a Heslem - nákup veškerého zboží kromě zboží ve specializované sekci . Při nákupu můžete dodatečně II. heslo doplnit.
2/ přihlášení pod Uživatelským jménem a zároveň II. heslemihned možný nákup veškerého zboží na našem eshopu

V případě dotazů s registrací nás prosím kontaktujte na:
tel: + 420 602 519 661
e -mail : eshop@firsthand.cz

Děkujeme
Tým spol.FIRSTHAND.cz

 

Nahoru